МЕНЮ


8 сiчень 2015 - 18:18

Швидка допомога з математики учневі 7-го класу на порталі «В школе»


Де можна швидко знайти підручник з математики?

Портал vshkole.com представляє збірку усіх шкільних підручників, які застосовують сьогодні при навчанні в українських школах. Тут завжди можна користуватися книжками в режимі онлайн, або скопіювати підручник Мерзляк Геометрія 7 клас, щоб повторити вивчений у минулому році матеріал з математики.

Всі підручники на сайті надаються у вільному доступі. Користування ресурсом не потребує ані оплати, ані реєстрації. Збірка постійно поповнюється і поновлюється у відповідності до змін у навчальній програмі. Тому в каталозі завжди можна знайти й цьогорічні найсвіжіші видання і ті, якими школяр користувався у попередні роки навчання.

Такий інтернет-ресурс забезпечує школярам можливість самостійної підготовки. Також портал «В школе» стане у пригоді батькам, які допомагають своїм дітям в засвоєнні навчального матеріалу з математики та інших дисциплін.

Чому корисно користуватися збірками готових домашніх завдань з математики?

З тої точки зору, дуже корисними є збірки готових виконаних домашніх завдань. За їх допомогою можна знайти правильну відповідь на задачу і зрозуміти, як її розв‘язати. Наприклад, у збірці ГДЗ Геометрія 7 клас Мерзляк представлені усі рішення до завдань відповідного підручника. Вони гарантовано правильні, супроводжуються докладними поясненнями. Навіть не дуже здібний до математики учень за допомогою такого розв‘язника зможе сам розібратися, як правильно виконати завдання. Якщо з учнем займаються батьки, книга допоможе їм вибрати найбільш зрозумілий для дитини спосіб рішення та надати аргументоване пояснення.

Як користуватися порталом

Користуватися ресурсом дуже просто. Підручники згруповані на ньому по класах. Шукаючи потрібну книжку, на головній сторінці сайта у верхній частині треба вибрати потрібний клас. Відкривши потрібну сторінку, можна побачити всі навчальні матеріали для даного класу. Щоб прискорити пошук, вибирають підрозділ підручників або рішібників та потрібну навчальну дисципліну.

Ресурс має версію, яка адаптована до мобільних пристроїв, тому забезпечує доступ з будь-якого місця. Учень зможе користуватися порталом у школі, якщо він забув вдома потрібний підручник. На сайті реалізована дуже швидка навігація, тому безпосередньо на уроці можна знайти готове правильне рішення завдання.

Таким чином, портал допомагає готуватися до уроків та підвищити успішність.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.60274 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua