МЕНЮ


14 вересень 2012 - 11:22

Швидше, вище, сильніше!


Передували мітингові легкоатлетична естафета з території Фортечних валів (на знімку праворуч) та велопроїзд, що стартував від пам’ятника Ангелові-Хранителю, учасники яких фінішували в парку. В урочистому мітингу, приуроченому до свята, взяли участь заступник голови ОДА Галина Пастух, в.о. заступника кіровоградського міського голови Сергій Дьячук (який, зокрема, передав привітання спортсменам і фізкультурникам від міського голови Олександра Саінсуса та побажання успіхів на їхній звитяжній ниві), начальник обласного управління фізкультури і спорту Сергій Колодяжний, очільник міського відділу фізкультури і спорту Олександр Куценко, голова обласного відділення НОК України Володимир Ковальов, голова міської організації ветеранів фізичної культури, спорту і війни Олександр Березан, спорстмени-ветерани, тренери та учні спортивних шкіл.

Посадовці вручили спортсменам і тренерам, які цьогоріч досягли високих спортивних здобутків, відзнаки, а також передали представникам спортивних шкіл футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі. Герої дня також отримали свідоцтва про визнання їх найкращими спортсменами і тренерами міста 2012 року (їхні портрети буде розміщено на Алеї спортивної слави), а частина з них – посвідчення майстра спорту України міжнародного класу та майстрів спорту України.

Серед нагороджених були й кіровоградські параолімпійці (та їхні тренери), які на той час перебували на XIV Літній Параолімпіаді в Лондоні, де показали дуже хороші результати (плавчиня Ольга Свідерська здобула два "срібла"; легкоатлетки Анастасія Мисник та Алла Мальчик у штовханні ядра в декількох виступах посіли такі найвищі місця: Анастасія – друге, Алла – п’яте; футболіст Євгеній Зінов’єв у складі збірної України здобув "срібло", а плавець Євгеній Полтавський в одному із запливів посів четверте місце). Не обійшли увагою посадовці й ветеранів спорту, яким віддали належне відзнаками та словами вдячності за здобуту ними для Кіровограда спортивну славу.

Після мітингу неподалік від літнього театру учні дитячо-юнацьких шкіл провели відкриті навчально-тренувальні заняття з різних видів спорту. А на майданчику літнього театру працівники міських відділу фізичної культури і спорту й центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" організували спортивно-масові заходи (дартс, шашки, хокей на столі тощо), в яких взяло участь більш ніж півтисячі охочих.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Ігоря ФІЛІПЕНКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37872 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua