МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 13:03

Слабкість опозиції - не причина розслаблятися


У світлі загальноміської проблематики розглядалися внутрішньопартійні питання на XXVI конференції Кіровоградської міськорганізації ПР, що відбулася минулої суботи. Фактично регіонали підбили підсумки свого річного перебування при владі в обласному центрі.

"Ми непогано попрацювали", – сказав голова міськорганізації ПР, лідер її фракції в міській раді Юрій Тітов, доповідаючи про здобутки регіоналів в управлінні Кіровоградом. Він згадав і про введення в експлуатацію семи збудованих та капітально відремонтованих великих об’єктів, у тому числі нового корпусу школи №2, спортзалу школи №25, школи мистецтв у селищі Гірничому, магістрального водопроводу на Лелеківці, і про встановлення на вулицях 300 ліхтарів, і про отримання лікарнями 17 одиниць обладнання, і про облаштування 69 дитячих майданчиків, і про побудову та ремонт понад 18 кілометрів доріг, і про відкриття 15 соціальних відділів у магазинах, і про багато інших справ обраної рік тому місцевої влади. Позитивно оцінив роботу фракції ПР у міськраді міський голова Олександр Саінсус, який взяв участь у конференції в статусі запрошеного. Про те, що рівень людської довіри до кіровоградської влади, в тому числі до міського голови, досить високий, зазначив інший поважний гість заходу – голова облдержадміністрації та очільник облорганізації ПР Сергій Ларін.

Йшлося на зібранні й про проблемні питання, які вимагають від владної партії невідкладного розв’язання. У зв’язку із цим і Юрій Тітов, і Олександр Саінсус, і Сергій Ларін акцентували увагу присутніх на необхідності реформування житлово-комунального господарства міста та залучення інвестицій. Без капіталовкладень у виробничу сферу Кіровограда годі чекати суттєвого збільшення доходів до міської казни, зазначив міський голова. У зв’язку ж із реформуванням житлово-комунального господарства Олександр Саінсус висловив сподівання на компетентність Миколи Вєщева, не так давно призначеного міськрадою на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ. До речі, завівши мову про кадри, Олександр Дмитрович повідомив делегатам конференції, що орган місцевого самоврядування все ще відчуває потребу в толкових спеціалістах. А партієць Ігор Волков, він же – секретар міської ради, сказав, що, оскільки опозиція не висуває яких-небудь конструктивних пропозицій щодо поліпшення стану справ у місті, такі ідеї мають продукувати самі регіонали. Про відсутність у Кіровограді потужної опозиції, яка стимулювала б регіоналів до якісної роботи, згадав і Сергій Ларін. "Тому маємо стимулювати себе самі", – закликав він однопартійців.

Як зрозумів автор цих рядків з виступів, декого із міського депутатського корпусу перед XXVI конференцією уже "простиму- льовано" партійним начальством за недостатню роботу в окрузі. Хоча більшість обранців від ПР тримає свої зобов’язання перед виборцями і не вважає єдиним своїм депутатським обов’язком брати участь у сесіях ради. Наприклад, Любов Краснова розповіла, як з однопартійцями виконує буденну роботу у довіреному їй окрузі (Любов Степанівна обрана до міськради за партійним списком). Взявши опіку над хворою жінкою з вулиці Шатила, дитиною війни, регіоналка кожного дня допомагає їй. "І вона нам вірить!" – сказала депутат.

Взявши до уваги пропозиції виступаючих щодо підвищення ефективності роботи міськорганізації ПР та її фракції у міській раді, учасники конференції також внесли деякі зміни до складу ради свого осередку та обрали делегатів на XXIII конференцію облорганізації, яка відбудеться завтра.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37553 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua