МЕНЮ


5 березень 2018 - 14:05

Сміття слід вивозити вчасно, незважаючи на погодні умови


На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
– Я неодноразово критикував роботу підприємства «Екостайл» стосовно не завжди якісного вивезення сміття, а також виконання ним зобов’язань щодо придбання нової техніки, встановлення сучасних контейнерів, облаштування підземних майданчиків для збору сміття. Однак є в мене зауваження і до керівників ЖЕО. Ви маєте контролювати процес вивезення сміття, особливо в такий складний період. Чому, наприклад, на території ЖЕО №1 контейнери чисті, а в ЖЕО №3 – ні? Біля обласного кардіодиспансеру майданчик для сміття в незадовільному стані, невже не можна навести лад? Його видно з дороги, купи сміття. Слід встановити огорожу, почистити все. Підприємство «Екостайл» я попереджаю востаннє. Ви не виконуєте свої обіцянки, що дали депутатському корпусу, громаді. Немає проблем закупити для нашого комунального підприємства відповідну техніку. Але тоді ми почнемо обслуговувати місто самостійно. Якщо ви є монополістами, то маєте усвідомлювати, яка це велика відповідальність перед громадою. Обсяги надання послуг, їхня якість мають відповідати потребам громади! Сміття повинно вивозитися щоденно, а не з перервами на кілька днів.
Представниця підприємства запевнила на нараді, що «Екостайл» тримає ситуацію на контролі.
– Були проблеми з вивезенням сміття з окремих мікрорайонів через снігопади та ожеледицю, але станом на п’яте березня ситуація стабілізувалася. Водночас звертаюсь до мешканців міста з проханням не паркувати вночі машини у дворах багатоповерхівок біля багатоквартирних будинків, аби не перешкоджати під’їзду техніки для вивезення сміття. А мешканцям приватного сектора раджу: якщо дороги на тих чи інших вулицях ще не розчищені, виносьте сміття на сусідні вулиці.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37301 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua