МЕНЮ


31 жовтень 2016 - 12:30

Сьогодні відкривається відремонтована дамба


Сьогодні, 30 жовтня о 14.00 відбудеться презентація відремонтованої дамби на вулиці Михайлівський. Її реконструкція - це великий здобуток, підкреслив на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.
- Це - важлива гідротехнічна споруда, від стану якої залежить безпечний пропуск повеневих вод, - зазначив керівник міста. - І ми будемо сьогодні казати за цю добру справу слова вдячності будівельникам, проектантам.
Воду в Інгул до нульової відмітки в тестовому режимі вже набрали. Правда, звернув увагу міський голова, при цьому спливли пляшки, пакети, папір, які накидали в Інгул недбайливі кропивничани. Керівник міста доручив комунальникам негайно це сміття прибрати.
Разом із тим, варто зауважити, що і комунальники, і рятувальники вже не раз чистили водну поверхню Інгулу та дно у центрі міста. Та не проходить і дня, щоб сміття знову не з'являлося. Тож кропивничанам, нарешті, потрібно усвідомити, що вигляд міста та його головної водної артерії у першу чергу залежить від них самих.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36406 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua