МЕНЮ


17 березень 2010 - 17:25

Співпрацюватимуть культурно


Уже є домовленість сторін про участь дитячих творчих колективів Кіровоградщини у міжнародному дитячому фестивалі «Інтерфольк», а також спортсменів зі Світловодського району в парусній регаті, які традиційно проходять у Колобжегу. Польська сторона також виявила зацікавленість у кваліфікованих українських спеціалістах зі сфери курортології, туризму та реабілітаційної медицини. Про це повідомив на зустрічі керівництва області з офіційною делегацією Колобжезького повіту Західнопоморського воєводства Республіки Польща, голова Світловодської райдержадміністрації Михайло Касьянов.

У зустрічі взяли участь голова ОДА Володимир Мовчан, голова обласної ради Микола Сухомлин, заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов.
Володимир Мовчан розповів зарубіжним гостям про історію Кіровоградщини, ознайомив їх з основними напрямками розвитку економіки регіону. Представники польської делегації поділилися досвідом проведення реформи у системі самоврядування на території Республіки Польща, розповіли про економічний потенціал Колобжеського повіту та визначили головні напрямки співробітництва.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38529 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua