МЕНЮ


14 березень 2018 - 15:17

Чи потрібен стабілізатор для приватного будинку?


Рідкісний власник приватного будинку не відчуває незручностей через часті перепади напруги в мережі, оскільки чим далі від міста на дачних і котеджних ділянках якість електропостачання залишає бажати кращого. Все це виливається в постійні перепади напруги і перебої з харчуванням підключеного електричного обладнання, в кінцевому рахунку, приводять до поломки останніх. Найбільш поширений випадок в заміському будинку - це знижена напруга, через наявність старого або малопотужного трансформатора, використання надмірної кількості потужних приладів і електроінструмента, споживання сусідами більшої потужності, ніж встановлена ним по документам, підключення вашого будинку останнього на лінії розбору електроенергії і т.д . Через це велика частина техніки не може функціонувати в нормальному режимі, або не працює взагалі. Підвищена напруга - більш рідкісне явище на дачах, а й таке трапляється, що в свою чергу призводить до виходу з ладу внутрішніх деталей і компонентів побутових приладів (електродвигунів, плат управління і т.д.).

Єдиним мудрим і раціональним рішенням в даній ситуації буде покупка і установка відповідного для описаних умов стабілізатора напруги. У багатьох випадках - це чи не єдиний вихід, замість витрати великих коштів на модернізацію електричних комунікації, або прокладку нової електромережі від іншого більш потужного джерела енергопостачання. Розглянемо основні критерії вибору стабілізатора для дачі.

Перш за все, такі пристрої повинні мати дуже широкий діапазон значень вхідної напруги (більший, ніж для міських умов), причому нижня межа повинна бути якомога менше, щоб при зниженому вольтажі і «просідання» напруги через недостатній рівень напруги сигналу або включення потужної навантаження (зварювального апарату) ваша техніка не відключалася. Також основними параметрами для даних умов експлуатації є висока перевантажувальна здатність, точність і плавність регулювання, а також швидкодію стабілізатора, низький рівень відтвореного шуму і здатність ефективно працювати при низьких температурах.

Ці вимоги викликані великим різноманіттям побутового обладнання, яке може бути встановлено в своєму будинку - від холодильника і опалювального котла до комп'ютерного, прального та телевізійного обладнання. Крім цього на дачній і заміській ділянці в більшості випадків є власна система освітлення, на роботу якої буде впливати нестабільне харчування. Тому для того, щоб захистити таке різноманіття техніки (нерідко з точним електронним управлінням) обрані пристрої повинні відповідати перерахованим вимогам.

Більше інофрмації ви знайдете на сайті elbuy.com.ua.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37133 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua