МЕНЮ


3 березень 2011 - 08:44

Стань учасником соціальної програми


Програму було започатковано 2006 року. За чотири роки нові комп’ютерні класи й мультимедійні лабораторії було встановлено в 35 школах – переможницях конкурсу есе. П’ятий «сезон» програми «Samsung назустріч знанням» триватиме 24 лютого – 24 квітня за підтримки компаній «Intel» і «Майкрософт-Україна», а також Інституту інноваційних технологій та Міністерства освіти і науки України.

Цьогоріч школи, які переможуть у конкурсі, отримають цифрові лабораторії, до складу яких увійдуть телевізор, цифрові фото- та відеокамера, ноутбук, два нетбуки й багатофункціональний пристрій «Samsung». Використовуючи лабораторію від «Samsung», учні зможуть розвивати свої креативні здібності й вирішувати найрізноманітніші творчі завдання (створення веб-сайтів школи і класів, складання мультимедійних презентацій, друк шкільної газети, зйомка фільмів про школу тощо), Крім того, техніка від «Samsung» дасть можливість школярам застосовувати можливості популярних мультимедійних соціальних мереж, наприклад, «YouTube» і «Flickr», а також фото- й відеоблогів і таким чином самореалізуватися в глобальному інформаційному просторі. Окрім лабораторій для шкіл, автори есе, що переможуть, отримають індивідуальні призи – мобільні телефони «Samsung».

Узяти участь у конкурсі можуть учителі та учні всіх середніх шкіл України. Школа має надіслати дві конкурсні роботи: невелике есе (до 300 слів) на тему «Школа майбутнього», написане учнем, та ідею освітнього проекту, що претендує на грант, викладену вчителем. Заявка на грант – це опис проекту, який претендує на один з головних призів – цифрову лабораторію від «Samsung». Проект має бути спрямований на ефективне використання цифрових технологій у процесі навчання. Есе та заявку на грант слід відправити організаторам конкурсу не пізніше восьмого квітня 2011 року, скориставшись електронною формою за адресою: http://education.samsung.ua або поштою: 01135, м. Київ, а/я «Самсунг» з позначкою «Програма «Samsung назустріч знанням-2011».

Після завершення терміну прийому робіт буде визначено трійку найкращих учасників. Двох переможців виберуть члени експертного журі, що складається з представників «Samsung» і компаній-партнерів. Третього оберуть представники місцевих ЗМІ шляхом голосування. При виборі найкращих есе увагу звертатимуть на два основних критерії: творчий підхід до використання інформаційних технологій для удосконалення процесу навчання і значущість ідеї в аспекті підвищення якості освіти й розвитку суспільства. Отримати детальнішу інформацію про програму «Samsung назустріч знанням», її правила й результати минулих років, а також подати заявку на участь у конкурсі школярі й учителі можуть на спеціальному веб-сайті http://education.samsung.ua. Для акції діє телефонна лінія підтримки 0-800-502-00-00 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36729 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua