МЕНЮ


27 листопад 2013 - 10:59

Стережіться крадіїв


Наближаються новорічні свята, а разом з ними і тривалі вихідні. Дехто з громадян вже запланував на цей період відпочинок у теплих краях, подорожі чи гостини у родичів. Правоохоронці радять заздалегідь потурбуватися про те, аби за відсутності господарів оселя не стала об’єктом зазіхань крадіїв.

Від᾿їжджаючи на тривалий час (виходячи з помешкання), завжди надійно зачиняйте усі вікна, балконні двері, кватирки. Особливо корисною ця порада буде для мешканців першого, другого чи останнього поверху будинку, або для тих, у кого поряд з вікнами квартири знаходяться пожежна драбина, інші конструкції чи гілки дерев.

Перед поїздкою зробіть опис та фотографії цінних речей, які разом з грошима, запасними ключами від помешкання та документами залиште на зберігання у надійному місці.

Домовтеся з родичами чи сусідами, яким довіряєте, щоб вони взяли на себе виконання маскувальних функцій у період вашої відсутності.

Заздалегідь обладнайте квартиру охоронною сигналізацією, адже підключення квартири до пультів ВДСО значно зменшує ймовірність протиправного посягання на житло.

Пам᾿ятайте, що обережність та завбачливість допоможуть вам зберегти власне майно. У випадку, якщо ви стали жертвою зловмисників, негайно звертайтеся до міліції за номером «102».
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35877 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua