МЕНЮ


4 березень 2010 - 14:00

"Стихійна" торгівля віднині - дороге задоволення


– За порушення правил у сфері благоустрою тепер накладаються такі штрафи: на фізичних осіб – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – каже Катерина Бондаренко, начальник відділу споживчого ринку та побутового обслуговування департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради. – Тобто якщо раніше фізична особа за порушення правил благоустрою мала сплатити штраф від 17 до 51 гривні, то тепер – від 340 до 1360 гривень. Посадовцям і підприємцям доведеться сплатити ще більше – від 850 до 1700 гривень. Порушник має сплатити ці кошти протягом п’ятнадцяти днів з часу винесення постанови про притягнення його до адмінвідповідальності. Якщо не зробить цього – розмір штрафу збільшиться удвічі. Крім того, змінене законодавство не передбачає альтернативи штрафові.

Працівники спеціалізованої інспекції міської ради та нашого управління постійно ведуть боротьбу із стихійною торгівлею. Із 17 лютого складено понад сто протоколів про адміністративні порушення у цій сфері. Ті, хто попався на засміченні міста, заплатять за це за новими «розцінками».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37124 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua