МЕНЮ


8 листопад 2013 - 11:44

Історія від Капранових


Від часу попереднього візиту до Кіровограда українських видавців, письменників, публіцистів, громадських діячів, а віднедавна й музикантів братів Капранових минуло майже два роки (тоді вони презентували випущені у їхньому видавництві “Зелений пес” книги "VIP: Вечір іронічної поезії" та "НЕП: Ніч еротичної поезії", а також власну книжку "Щоденник моєї секретарки"). І ось Віталій та Дмитро – знову в нас.

Минулого вівторка спочатку в педуніверситеті, а потім в ОУНБ ім. Д. Чижевського брати представляли видану ними книгу "Мальована історія Незалежності України". За словами упорядників книги, видання на 80 сторінок є “логічним і зрозумілим викладом історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року”.

“За два роки роботи з історичними матеріалами ми раптом зрозуміли: з часів Русі не було жодного року, коли б в Україні не існувало тієїї чи іншої форми державності, а то й двох – трьох одночасно, – стверджують Капранови. – І не було жодного десятиліття, коли б тут не точилася уперта і кривава боротьба із загарбниками”.

Історичний виклад супроводжується мальованими сюжетами, які оживляють його перед читачем, портретами головних дійових осіб епохи та мапою українських земель, так що, можна легко порівняти території Русі, Гетьманщини, УНР та сучасної України. Текст книжки перевіряли і рецензували авторитетні науковці – професори, кандидати наук, історики, філософи і культурологи. Комікси малювали художники з Миколаєва, Дніпропетровська, Чернігова, Вінниці та Львова, а портрети створював лідер рівненського гурту “OT VINTA”, музикант і художник Юрко Журавель.

У книгарні брати не лише розповідали про свій новий витвір та книговидання загалом, а й грали на музичних інструментах, співали. Згодом вони виступили з музичною програмою “Дзен.ua” в пабі “Черчилль”, де виконували композиції на вірші сучасного поета Сергія Татчина у стилі кобза-реп, кобза-реггі та інших зі словом “кобза”.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35918 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua