МЕНЮ


22 квiтень 2010 - 13:17

Студенти КДПУ зустрілися з журналісткою Юлією Мостовою


Юлія Мостова розповіла про початок своєї кар’єри журналістки у відомій на весь світ газеті «Франс-прес», про те, як складно доводилося шукати інформацію на початку 90-х років минулого століття. Згадала про складні часи роботи журналістом за прем’єрства Павла Лазаренка, який не раз погрожував працівникам газети «Дзеркало тижня», про те, як під час президентських виборів 2004 року одна із політичних партій пропонувала газеті сім мільйонів доларів хабара за мовчання.

Акцентувала ж увагу Юлія Мостова на загрозливому стані всієї української журналістики. Ця сфера зараз знаходиться майже в прірві, бо більшість журналістів передусім прагнуть заробити гроші на піар-кампаніях, вважає Юлія Мостова. На її думку, «журналіст перетворився на підставку для мікрофона із заробітною платнею тисяча доларів на місяць». Сучасний український журналіст став лінивим і не хоче шукати реальну, об’єктивну інформацію, за яку не заплатять йому гроші. А наші політичні шоу, які з’явились відносно недавно,– «це є не що інше як нагієвскіє «Окна»,– сказала Юлія Мостова .

Студенти та ліцеїсти із задоволенням слухали відому журналістку, а після лекції засипали її запитаннями.

Владислав ВЕРСТЮК,
учень 11суспільно-гуманітарного класу
педагогічного ліцеюДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38313 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua