МЕНЮ


14 травень 2021 - 09:02

Створено департамент соціальної політики


Заради поліпшення соціального захисту населення Кропивницька міська рада у лютому 2021 року утворила департамент соціальної політики зі статусом юридичної особи. Працювати він почав 27 квітня. Його директоркою призначено Юлію Вовк, яка і розповіла журналістам про новоутворений виконавчий орган.

– Департамент має повноваження у сфері соціального захисту та соціальної підтримки населення міста, які до цього виконували управління соціального захисту населення Подільської та Фортечної районної у місті Кропивницькому ради та управління соціальної підтримки населення Кропивницької міської ради, – зазначила посадовиця. – До департаменту входять вищезазначені управління та вісім профільних відділів. Управління соціального захисту населення не змінили своїх адрес і знаходяться на вулицях Архітектора Паученка, 53/39 (Подільський район) та Шатила, 12 й Академіка Крольова, 11 (Фортечний район). А відділи розташовуються у центрі надання адміністративних послуг на вулиці Архітектора Паученка, 41/26.

Заступниками директора департаменту призначено Олену Костенко, начальницю управління Подільського району Катерину Максименко та начальницю управління Фортечного району Ольгу Баланюк.

– Хочу також зазначити, що всі звернення щодо призначення пільг, допомоги та компенсацій потрібно подавати до департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради, – повідомила Юлія Вовк.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36474 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua