МЕНЮ


9 жовтень 2019 - 22:55

Сучасний український завод підіймального обладнання


ТОВ «Форстор Індастрі» — український виробник складського і підіймального обладнання, один з лідерів вітчизняного ринку з постачання вантажних підйомників, а також ліфтів для людей з інвалідністю. Виробництво розташоване в місті Дніпрі — це заводський комплекс, оснащений передовим обладнанням для розробки і виготовлення різних рішень, спрямованих на оптимізацію перевантажувальних процесів.


На території заводу розташований інжиніринговий центр компанії, де розробляються нові рішення та модернізуються вже існуючі. Крім того, завод Форстор Індастрі цікавий тим, що це єдине виробництво підйомників в Україні, яке оснащено власною камерою порошкового фарбування.

Вантажні підйомники виробництва Форстор Індастрі

Наявність потужної технологічної бази дозволяє виготовляти широкий спектр підйомного обладнання, яке вирішує найрізноманітніші завдання по переміщенню вантажів і людей. Розглянемо кілька типів підйомників, найбільш затребуваних в Україні.

Розвантажувальний стіл — гідравлічний ножичний підйомник з невеликою висотою підйому. Головне його завдання — розвантаження транспорту в точках прийому товару.

разгрузочный стол

Міжповерховий вантажний підйомник — підйомна платформа стійкового типу, яка призначена для переміщення вантажів між поверхами будівлі. Наприклад, для подачі сировинного матеріалу зі складу на виробничий поверх.

Ліфт у самонесучій шахті — обладнання для ділянок з підвищеними вимогами безпеки. В основі конструкції може бути закладений як ножичний підіймальний механізм, так і стійковий. Це залежить від затребуваних габаритів платформи, висоти підйому і вантажопідйомності. Шахта виготовляється в двох варіантах — відкрита і закрита. У закритому виконанні, обшивається сталевими гратами або профнастилом.

вантажний ліфт у шахті

Пасажирські ліфти Форстор

Незважаючи на те, що основним напрямом компанії є виготовлення вантажопідіймального обладнання для складських і виробничих підприємств, виробнича база дає можливість виготовляти і пасажирські підйомники.

  • Гідравлічні підйомники вертикального типу
  • Рейкові платформи похилого переміщення
  • Гвинтові вертикальні ліфти
  • Аквапідйомники для басейнів

Завод виконує замовлення по всій Україні, а також відправляє продукцію на експорт. На офіційному сайті можна знайти безліч звітів про реалізовані проекти. Один з яскравих прикладів — гідравлічного підйомника Форстор в Житомирі, встановленого в будівлі суду:

Вся продукція заводу сертифікована і відповідає діючим техрегламентам України. Це підтверджено документально, а сертифікати відповідності можна запросити у менеджера. Також варто відзначити, що всі підйомники для людей з інвалідністю дозволяють облаштувати вхід в приміщення відповідно до державних будівельних норм.

Купуйте якісне підйомне устаткування у надійного виробника з розвинутою виробничою культурою. Зверніться до відділу продажів підйомного обладнання компанії Форстор. Всі контакти ви знайдете на офіційному сайті forstor.ua. Телефонуйте або пишіть в зручний для вас час. Всі заявки обробляються протягом одного робочого дня.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39092 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua