МЕНЮ


25 жовтень 2019 - 09:03

Свята відзначили концертами


У першій половині жовтня викладачі й учні музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза потішили своїм мистецтвом поціновувачів музики й вокалу, виступивши у своїй рідній музичній школі – до Всесвітнього дня вчителів і Дня працівників освіти України та в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна – до Міжнародного дня музики.

Натхненно й піднесено пройшов концерт до Всесвітнього дня вчителів (п’яте жовтня) та Дня працівників освіти України (перша неділя жовтня), що відбувся третього жовтня в нейгаузівській музичній школі. У ньому взяли участь молоді викладачі, зокрема Аліна Леонтієнко, Олександра Коваленко, Ольга Тарасова, Ілона Крицька, Ольга Терещенко, Олена Коваленко, Євген Власов, Володимир Чернишенко, Анастасія Гарник, Анна Маслюкова, Тетяна Павлова, Денис Чернецький та Віталій Волошенко, а також досвідчені талановиті концертмейстери школи Ольга Ніколаєва та Наталія Українцева. Затишну атмосферу свята створили ведучі концерту – викладачі вокально-хорових дисциплін Анастасія Гарник та Анна Маслюкова. Організатором цього святкового дійства була завідувач відділу теоретично-хорових дисциплін Наталія Степур.

Музика вкотре зібрала всіх їх, щоб подарувати хвилини відпочинку та збагатити своєю неперевершеною гармонією. Шкільний педагогічний колектив щорічно відзначає своє вчительське свято, і дуже приємно й обнадійливо, що на початку кожного навчального року до нейгаузівської музичної школи приходять нові молоді фахівці.

Директор музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза Євгенія Малявкіна та голова профкому Лариса Макієнко привітали педагогічний колектив з професійними святами і побажали всім здоров’я, натхнення, наснаги в роботі, любові й миру. І хоча свята вже минули, час іде далі, змінюється життя, однак учителі продовжують постійно передавати своїм вихованцям власні знання, дарувати частку душі, любові й тепла…

Немає жодної людини на Землі, яка б не любила музику. Тому зовсім не дивно, що першого жовтня 1983 року ЮНЕСКО заснувала Міжнародний день музики. Це свято є одним з найулюбленіших для викладачів та учнів музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза, які четвертого жовтня вже традиційно провели в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна музично-літературне дійство. Гучними оплесками слухачі вітали всіх учасників святкового концерту: фортепіанні дуети у складі Ольги Устимової та Аліни Підплетньої, Анастасії Слинченко та Варвари Томаз, Дар’ї Кузьменко та Дар’ї Волошиної, піаністку Марію Мазуренко, скрипальку Єлизавету Волошинову, віолончеліста Іллю Сагуна, вокалістів Марію Майстренко, Карину Валендер, вокальний ансамбль старших класів «Музичне сяйво», бандуристку Ксенію Федоляк, гітаристку Злату Мазуркевич, саксофоністів Кирила Берегового, Іллю Буднікова та Марка Шкроботька.

Неймовірну творчу атмосферу свята, на якому панували музика й літературне слово, створили ведучі – викладач школи Аліна Леонтієнко та учень фортепіанного відділу Ярослав Кіт. Захід, на якому також продемонстрували цікавий тематичний відеоматеріал, підготувала завідувач фортепіанного відділу Вікторія Делестьянова. А директор музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза Євгенія Малявкіна привітала учасників і слухачів концерту з Міжнародним днем музики й побажала юним і дорослим митцям творчих успіхів, натхнення й перемог у конкурсах.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34868 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua