МЕНЮ


22 листопад 2013 - 10:58

Свято краси і талантів


Суспільство звикло до конкурсів краси як дорослих, так і дітей, та не до Свята краси і талантів дітей з особливими потребами.

Цей захід відбувся у Кіровограді, у ресторані “Вікторія”, другого листопада. У ньому взяли участь тридцятеро дітей з особливими потребами. У кожного з дітлахів – свої особлива історія та нелегка доля. Але під час свята це не мало жодного значення, адже безпосередність, відкритість і нестримне бажання дітей якнайкраще показати себе та поспілкуватися перемагали всі їхні комплекси. Спочатку діти презентували себе, розповідаючи про мрії та уподобання. Потім був конкурс талантів – учасники демонстрували, як вони володіють художнім словом, співають і т.д. Чудова виставка саморобних речей та малюнків була представлена на розсуд учасників і гостей свята. Деякі експонати взяли участь у благодійному аукціоні. Отримані за них кошти підуть на лікування тих дітей, які цього потребують. А найбільше хлопчикам і дівчаткам запам’ятаються феєрверк на їхню честь і частування солодощами!

Свято завершилося… Не було переможців та переможених, була велика кількість подарунків, сміху, захоплення й радості спілкування. Організували і провели цей конкурс за підтримки міської влади обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів "Серце матері", благодійний фонд "Наша родина" і модельне агентство "Мадіна-стиль". Організатори заходу вирішили проводити його надалі щорічно.

Учасники конкурсу показали, що інвалідність – не вирок. Особистим прикладом вони доводять, що такі ж, як усі інші діти. Але все ж вирізняються – мужністю, силою волі та жагою до життя.

Організація "Серце матері" вдячна тим добродіям, які надали для учасників Свята краси і талантів призи й подарунки (зокрема, 15 сертифікатів на обстеження в приватній клініці та 10 сертифікатів на обслуговування у стоматолога медичного закладу “Ацинус”).
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36962 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua