МЕНЮ


27 вересень 2015 - 16:09

Свято народних месників


Щорічно, починаючи з 2002-го, 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави на честь тих, хто під час Другої світової війни боровся з окупантами в тилу ворога.

Цьогоріч названого дня в Кіровоградській міській раді зібралися члени ветеранських організацій міста й четверо партизанів і підпільників з тих 18, які мешкають у нашому обласному центрі. Передусім, саме їх, Марію Майданюк, Валентину Долженко, Надію Ліцоєву та Івана Анастасьєва, від міської влади зі святом привітав заступник міського голови Сергій Колодяжний, подякував за їхню бойову звитягу й важку працю в повоєнні роки та побажав їм міцного здоров’я, бадьорості духу, любові і поваги від рідних, близьких та всього українського народу, а також вручив матеріальну допомогу від міської влади – по 500 гривень кожному. Решту 14 кіровоградських партизанів і підпільників він та працівники відділу соціальної підтримки населення міської ради відвідали удома і в обласному госпіталі для ветеранів війни, де також привітали зі святом, подякували за їхню мужність у роки війни та вручили матеріальну допомогу і квіти.

У міській раді до поздоровлення заступника міського голови приєдналися голова ради Кіровоградської міської організації ветеранів України Віталій Вієвський та викладачі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза Вікторія Делестьянова (вокал) та Іван Криворучко (баян).

Після врочистої зустрічі її учасники попрямували до військово-меморіального кладовища, що на вулиці Ушакова, й разом з іншими кіровоградцями, які прийшли подякувати за жертовність захисникам рідної землі, поклали квіти на могили партизанів і підпільників, що спочивають там вічним сном. На їхню честь пролунав військовий салют, а їхню пам’ять вшанували хвилиною мовчання. Живі квіти від ветеранів і школярів згодом прикрасили й меморіальні дошки керівникам підпільно-партизанського руху на Кіровоградщині Петрові Василині й Семенові Долженку.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38895 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua