МЕНЮ


3 червень 2010 - 21:53

Там б’ють навіть міліціонерів


За його словами, причина цього явища – недбале ставлення адміністрацій деяких кафе, ресторанів та нічних клубів до питань безпеки відвідувачів. Недбалість виявляється в тому, що ресторатори не встановлюють у приміщеннях своїх закладів пристрої для термінового виклику міліції і засоби відеоспостереження та не наймають професійних охоронців. Як повідомив Олег Вітюгов, з початку нинішнього року міліція зареєструвала 111 злочинів та правопорушень, які скоєно в розважальних закладах Кіровограда та поряд з ними. Це – 47 випадків завдання тілесних ушкоджень, 53 крадіжки, 6 грабежів, 5 розбійних нападів.

Очевидно, про цю небезпеку нічого не знали двоє міліціонерів, яких нещодавно було побито в одному із нічних закладів Кіровограда. Треба зазначити, правоохоронці ті – з дуже грізних служб (карного розшуку та боротьби з організованою злочинністю).

Постраждав у нічному клубі й працівник відділу державної служби охорони (міліцейського підрозділу, який надає платні охоронні послуги). За інформацією відділу зв’язків з громадськістю облуправління МВС, це сталося за таких обставин.

27 травня цього року близько першої ночі черговий відділу ДСО отримав повідомлення про порушення громадського порядку в розташованому в центрі Кіровограда розважальному закладі, з адміністрацією якого укладено договір про його охорону. Міліціонери, прибувши за викликом, з’ясували, що двоє підпилих відвідувачів надто бурхливо висувають претензії до персоналу. Правоохоронці намагалися їх заспокоїти, але ті продовжували хуліганити. Тоді представники влади запропонували бешкетникам проїхатися з ними до відділення міліції. Ті не побажали і, сівши в автомобіль, спробували втекти. Правоохоронці наздогнали й затримали їх. Щоправда, дісталося одному із міліціонерів. Як з’ясувалося на ранок, у нього – закритий перелом лівої руки.

Віктор КРУПСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33867 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua