МЕНЮ


17 листопад 2017 - 09:31

Теплові насоси – кращий стандарт в комфорті


Шлях поступового усунення від застосування звичних джерел енергії сьогодні знаходить все більшу актуальність. Захист навколишнього середовища змінює технологічні пріоритети, тому всі зацікавлені в тотальному заощадженні. Вигідним і престижним на території України стає обладнання з малими експлуатаційними витратами і мізерним споживанням ресурсів.

Теплові насоси стали оснащенням, яке забезпечує оптимальний мікроклімат і максимальний комфорт у приміщеннях.

Житлові будинки, квартири, готельні комплекси, торгові центри, підприємства та організації Кіровоградської області та всієї країни обирають саме таке обладнання, називаючи його новим стандартом комфорту. На сторінці http://ekonomteplo.com.ua/teplovi-nasosy/ можна побачити сучасні моделі теплових насосів, які пропонує компанія «Економтепло».

Свою продукцію тут демонструють популярні бренди

Серед них німецький Buderus, китайський Cooper & Hunter і швецький NIBE. Кожен відвідувач сайту зможе не лише ознайомитися з асортиментом, а й замовити монтаж, побачити фото об'єктів, де подібні проекти вже реалізовані. Також буде просто дізнатися про численні варіанти оплати та доставки, про акції та новини, про можливості зробити покупку в кредит.

Постійно на зв'язку з покупцями консультанти інтернет-магазину «Економтепло». На всі виникаючі питання вони відповідають по мобільних телефонах, в програмах швидкого спілкування Skype і Viber. При бажанні ви можете зв'язатися з адміністрацією по електронній пошті або відвідати магазин у Львові, адресу якого і схему проїзду легко знайти в розділі контактної інформації.

Економічність і ефективність

Обираючи найкращу систему, кожен покупець робить ставки на функціональність і рівень комфорту, який бажає отримати. Теплові насоси, придбані в «Економтепло», допоможуть не тільки якісно опалювати всі приміщення, а й вирішити питання охолодження і підігріву води протягом усього року. Вони також комбінуються з іншими альтернативними джерелами енергії, наприклад, з сонячними колекторами і фотоелектричними модулями, що виробляють електроенергію. Економія буде значною. Але головне – немає ніякої шкоди екології.

Фахівці вважають саме теплові насоси новим стандартом комфорту і технологіями майбутнього, які продовжують розвиватися. Перспективи впровадження такого обладнання будуть і далі поширюватися.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41359 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua