МЕНЮ


21 вересень 2012 - 17:11

Тобі, рідний Кіровограде!


Усі разом ми щиро радіємо успіхам наших земляків. Молодь від танцювальних перемог переходить до спортивних. Наші земляки завоювали чотири срібні медалі на Параолімпійських іграх, що проходили у Лондоні. А футбольна команда ЗОШ №4 – бронзу в Національному кубку шкільного футболу "Євро-2012". А як без мистецьких надбань? Якою ж гарною та неповторною була кіровоградська писанка, визнана однією з найкращих на національному параді писанок, що пройшов у Києві.

Варто згадати й про ініціативу міської влади щодо повернення вулицям міста історичних назв, увічнення в топоніміці імен наших славетних земляків. Ми стільки сперечались про Велику Перспективну та Дворцову, а тепер ці назви впевнено входять у нашу свідомість. Іменем нашого земляка Арсенія Тарковського названа одна з центральних вулиць міста – колишня Володарського, є пропозиція перейменувати одну із вулиць на вулицю Ігоря Тамма – відомого фізика-ядерника, лауреата Нобелівської премії.

Чим запам’ятається ще один рік життя нашого міста? Напевне, й тим, що спільними зусиллями влади й громади облаштовано Ковалівський парк, який набуває сучасних обрисів, повертає собі славу улюбленого місця відпочинку. Мине ще небагато часу, і центральна частина міста з її стрімкою Великою Перспективною, пішохідною Дворцовою, реконструйованою Театральною площею та театром корифеїв, тим же таки Ковалівським парком стануть справжньою оазою мистецького єднання різних поколінь. А скільки нових сучасних дитячих, спортивних майданчиків з’явилося за цих дванадцять місяців у Кіровограді!

Будьмо щирими та добросердними, простягаймо руку допомоги тим, хто її потребує! Усміхаймося, і нам усміхнуться у відповідь. Ми – самі творці власного майбутнього. Разом ми здатні на більше! Тож зі святом вас, шановні кіровоградці! З твоїм днем, рідний Кіровограде!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38836 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua