МЕНЮ


4 серпень 2017 - 15:30

Тріумф кропивницьких спортсменів


В урочистій обстановці у приміщенні міської ради відбулось вшанування чотирьох кропивницьких призерів XXIII літніх Дефлімпійських ігор, що проходили в місті Самсуні (Туреччина), – Олександра Костика, Сергія Фоміна, Ірини Терещенко, Дар’ї Тарасенко та їхніх тренерів Олени Ібрагімової та Олени Кузнєцової.
Привітати спортсменів прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступники міського голови Кропивницького Олександр Мосін та Наталія Дзюба, начальник відділу фізкультури і спорту міської ради Сергій Колодяжний. Всі вони висловили своє щире захоплення спортивними успіхами кропивницьких дефлімпійців. Серед п’яти тисяч спортсменів з порушенням слуху з 109 країн світу українська команда була однією з найкращих. Збірна України виборола 99 нагород, з яких 21 – золота, 42 – срібні та 36 – бронзових. Такий урожай медалей дозволив збірній посісти загальнокомандне друге місце.
Кропивницькі спортсмени завоювали 13 нагород різного ґатунку. Власним сходженням на п’єдестал пошани вони допомагали збірній Україні домогтися такого високого результату.
Так, Олександр Костик відкрив лік українським медалям у Самсуні. Саме на його честь лунав Гімн України у перший день Дефлімпіади – коли він у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки з дистанції 10 метрів стоячи встановив новий дефлімпійський рекорд. Олександр – майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби, багаторазовий чемпіон України, дворазовий рекордсмен світу, чемпіон світу 2016 року та володар багатьох інших звань та нагород.
А заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, багаторазовий чемпіон України, чемпіон та рекордсмен Європи і світу в 2015 та 2016 роках Сергій Фомін на Дефлімпійських іграх завоював срібну та бронзову медалі.
Ірина Терещенко – видатна плавчиня. Вона – заслужений майстер спорту з плавання, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Європи та світу, учасниця трьох Дефлімпійських ігор у 2009, 2013 та 2017 роках, виборола цілу низку нагород: чотири – срібні та чотири – бронзові медалі.
Не пасла задніх у плаванні, хоча вперше брала участь у Дефлімпійських іграх, й Дар’я Тарасенко – майстер спорту, чемпіонка України. На її рахунку цього разу – дві бронзові медалі.
За свої високі спортивні досягнення кропивницькі дефлімпійці отримали заслужені нагороди від обласної та міської влади. Керівники області й міста вручили їм та їхнім тренерам грошові сертифікати: 60 тисяч гривень – за золоту медаль, 50 тисяч – за срібну та 40 тисяч – за бронзову.
Ось як прокоментували свою участь у Дефлімпійських іграх спортсмени.
Олександр Костик:
– Я просто побачив, як хвилюється мій сильний корейський суперник. Взяв себе в руки, налаштувався, заспокоївся і вирішив, що за Україну треба боротися. І здобув перемогу.
Сергій Фомін:
– Міг би й «золото» вибороти, але не впорався із хвилюванням. Тож його здобуття відкладається до наступних Дефлімпійських ігор.
Тренер наших стрільців Олена Ібрагімова зазначила, що всього на змаганнях українську команду представляли 11 спортсменів з кульової стрільби. З п’яти завойованих ними медалей три – на рахунку кропивницьких.
Ірина Терещенко:
– Це дуже приємно усвідомлювати, що я виборола вісім медалей на таких змаганнях найвищого рівня. Було важко: досвідчені та сильні суперники, психологічна напруга... Але мені вдалося досягти успіху. Кожна нагорода – то важка праця. І зараз я дуже задоволена результатом, хоча потрібно його поліпшувати, бо не завоювала жодної золотої медалі. Але я наполеглива і досягну успіху.
Задоволена своїм дебютом на Дефлімпіаді Дар’я Тарасенко:
– Я все ж таки зуміла на перших своїх іграх вибороти дві медалі. Було важко, але результат показала гідний.
Це підтверджує й тренер дівчат Олена Кузнєцова, зазначаючи, що спортсменки виконали всю програму. У планах – тренуватися і перемагати.
Подальших спортивних звершень і перемог бажали нашим дефлімпійцям всі учасники урочистостей.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41571 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua