МЕНЮ


11 сiчень 2013 - 12:49

3000 гривень – за працевлаштування


У липні минулого року в одного із працівників відділу кадрового забезпечення управління СБУ в області виникли неприємності на службі – йому поставили у вину отримання незаконної винагороди. Що характерно, викрили підполковника його ж колеги.

Дізнавшись, що кадровик збирається клопотати про працевлаштування в СБУ свого знайомого і хоче взяти у того за це винагороду, керівництво управління вжило заходів, спрямованих на викриття цієї ганьби. Зокрема, у службовому кабінеті ймовірного нечестивця було встановлено приховану відеокамеру. Одного липневого дня цей пристрій записав, як кадровик узяв у цивільного відвідувача три тисячі гривень. Підполковника перевели в оперативні чергові, а матеріали стосовно нього передали в прокуратуру, яка склала протокол про корупційне правопорушення. Розглядався цей документ Ленінським районним судом. Визнавши фігуранта винним, Феміда постановила оштрафувати його на 2250 гривень. Той із цим не погодився і поскаржився до апеляційного суду області. В апеляції він серед іншого вказував, що як оперативний черговий не міг займатися питаннями, пов’язаними із добором кадрів.

Апеляційна інстанція нагадала скаржнику, що у липні 2012 року він ще працював у кадровому підрозділі облуправління СБУ, і залишила рішення стосовно нього районного суду без зміни.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40369 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua