МЕНЮ


31 жовтень 2016 - 17:35

Тролейбусний парк самостійно готуватиме водіїв тролейбусів


Незабаром КП "Електротранс" відкриє свій навчальний комбінат для підготовки водіїв тролейбусів. Про це, звітуючи про підсумки роботи комунального підприємства, повідомив сьогодні, 30 жовтня на апаратній нараді начальник управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради Олександр Вергун.
Олександр Вергун нагадав, що після розірвання договору оренди з ТОВ "ЄТК", у квітні цього року влада створила комунальне підприємство "Електротранс". На його балансі на сьогодні - 26 тролейбусів, середій вік експлуатації яких у середньому становить близько двадцяти років. Щоденно на три маршрути - №№1, 4 та 10 - виїжджає 18 тролейбусів.
Левова частка пасажирів - це пільговики. Якщо всього за час роботи підприємства було перевезено два мільйони 895 тисяч пасажирів, то із них пільговиків - два мільйони 296 тисяч. Доходи від продажу білетів та проїздних квитків склали мільйон 245 тисяч, також отримано з міського бюджету 4,6 мільйона компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків. Також підприємство заробляє кошти за рахунок додаткових послуг. Доходи підприємство витрачає на виплату заробітної плати своїм працівникам, оплату енергоносіїв та обслуговування рухомого складу, тяглових підстанцій.
Як відомо, у жовтні цього року було проведено на закупівлю 20 нових тролейбусів, на ці цілі з міського бюджету було виділено 80 мільйонів гривень. Угоду про постачання тролейбусів укладено з ТОВ "ДУОТРАНС", яке запропонувало тролейбуси "ДНІПРО-Т 103". Їх виродник - Південний машинобудівний завод. Транспортні засоби мають зручні салони, оснащені пандусами та місцем для інвалідів, вони значно менше споживають електроенергії, безпечні, мають приємний дизайн.
Логічно, у декого виникне запитання, а чому тролейбуси закупили не напряму у виробників. Пояснення дав з цього приводу міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
- Переможця тендеру вибирали не ми, а система "PROZORRO", ми лише висували свої вимоги до транспортних засобів, - підкреслив він. - А система вибрала товариство через те, що сам завод свої пропозиції на тендер не виставив.
Андрій Райкович наголосив також на необхідності перевірити обов'язково зручність користування специальніми платформами для інвалідів-візочників.
Перша партія тролейбусів має вже надійти 15 листопада, а всі двадцять виробник має поставити до кінця року.
Олександр Вергун повідомив також, що сьогодні у КП "Електротранс" є потреба у додаткових кадрах, зокрема - водіях тролейбусів. На сьогодні їх на підприємстві лише 34. А у звязку із закупівлею нових тролейбусів ця проблема стане ще гострішою. Тож тролейбусний парк планує відкрити свій навчальний комбінат (водії тролейбусів мають проходити спеціальну підготовку), а поки що направили сім осіб на навчання до Одеського тролейбусного депо.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3451 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua