МЕНЮ


29 сiчень 2013 - 10:29

Турбота про ветеранів - у центрі уваги влади


У понеділок кіровоградськийміський голова міський голова Олександр Саінсус завітав до оселі ветерана Великої Вітчизняної війни, полковника у відставці Володимира Левченка, якому виповнилося 89 років.

За сприяння міської влади в квартирі ветерана були встановлені нові сучасні пластикові вікна та замінені вхідні двері. Міський голова перевірив якість виконання робіт та привітав Володимира Федоровича з днем народження, побажав йому місцного здоров’я та ще довгих років життя. Вдячний господар щиро подякував міському голові за турботу про ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Цими ж днями у приміщенні міської ради відбувся семінар голів первинних осередків Кіровоградської міської організації ветеранів України. На зібранні йшлося про нову редакцію статуту організації ветеранів України, форми й методи роботи з реалізації статутниг вимог, підготовку до святкування 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, про волотенрський рух та інше.

Перед присутніми виступили голова міської організації ветеранів Віталій Вієвський, перший заступник голови Володимир Зуєв, заступник Микола Цибульський, голова клубу «Ветеран» Володимир Краснокутський та інші.

Особливу увагу присутніх викликали виступи міського голови Олександра Саінсуса та першого заступника міського голови Василя Дзядуха, які детально поінформували ветеранів про підсумки діяльності міського господарства у 2012 році та перспективи на 2013 рік. Йшлося і про вирішення житлово-комунальних питань – опалення бюджетних установ та житлового фонду, ремонт покрівель, ліфтів, освітлення вулиць тощо. Ветерани уважно вислухали посадовців, вказали їм на так звані вузькі місця, які потрібно терміново ліквідовувати, щоб мешканці Кіровограда відчували себе більш затишно у рідному місті та не нарікали на бездіяльність комунальних служб під час складних погодних умов нинішньої зими.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38511 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua