МЕНЮ


3 червень 2010 - 21:53

Турнір пам’яті Юрія Кравченка


Щоб подивитися гру і вшанувати пам’ять колишнього глави МВС України, в Олександрії побували заступники міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк та Валерій Корячкін. В заходах взяли участь також вдова Юрія Кравченка Тетяна Петрівна, начальник УМВС України в області Вік- тор Пащенко, керівництво облдерж- адміністрації та Олександрійської міської ради, інші поважні гості.

Перемогла в турнірі збірна команда управління МВС в області. Друге та третє місця посіли команди Олександрійського міського відділу міліції та Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ.

Кубки та грамоти переможці і призери отримали з рук заступників міністра внутрішніх справ України. А Тетяна Кравченко подарувала футбольним командам книгу "Честь і гордість", яку присвятила своєму покійному чоловіку.

Того ж дня в храмі святих великомучеників Феодора й Анастасії, спорудженому родиною Кравченків, було відслужено заупокійну літію та покладено квіти до пам’ятної дошки, встановленої на честь Юрія Федоровича.

Футбольний турнір пам’яті Кравченка проведено в Олександрії вперше. Але його організатори впевненні, що такі змагання стануть доброю традицією і надалі відбуватимуться із року в рік.

Віктор КРУПСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3563 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua