МЕНЮ


3 червень 2010 - 23:04

У БУЯННІ ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ


Їх вітали голова облдержадміністрації Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Сухомлин та кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. Вони оглянули дитячі малюнки на асфальті, конкурс яких відбувся напередодні перед приміщенням цього мистецького закладу. Юні майстри організували показ власних робіт декоративно-прикладного мистецтва, змагались у вправності при виготовленні різноманітних виробів. А в холі філармонії виставка дитячих робіт була представлена більш широко. Вони розташовувались на спеціальних стендах за тематикою. Наприклад, обласний центр дитячо-юнацької творчості представив роботи юних майстрів за темами: "І краю кращого немає, ніж наша рідна сторона", "Прогулянки на Двірцевій" та ін. Гості оглянули експозицію, а згодом зі сцени після щирих привітань вручили нагороди переможцям цього конкурсу. Найталановитіші діти з різних районів області отримали не лише дипломи різних ступенів, а й путівки у дитячі табори відпочинку "Артек" та "Молода гвардія", а ще цінні подарунки. Без подарунків не залишились і вихованці дитячих будинків та шкіл-інтернатів області. Кожен такий заклад отримав або набори солодощів, або іграшки, спортивний інвентар тощо. Але головним подарунком став святковий концерт, підготовлений для усіх присутніх учасниками народного хореографічного ансамблю "Пролісок" та обласного центру дитячої і юнацької творчості.

Цього ж дня міський голова Володимир Пузаков та заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міськради Валентина Пупишева побували в селищі Новому на концерті, що відбувся на майданчику перед приміщенням народного художнього колективу театру танцю "В гостях у казки".

У концертній програмі взяли участь танцівники й вокалісти з колективу "В гостях у казки", дитячого будинку "Барвінок", дитячого вокального ансамблю ЗОШ № 10 "Джерельце", а також дитячого ансамблю народного танцю "Джерельце" з Ульяновки. Після концерту керівники "В гостях у казки" Ірина та Микола Русули вручили грамоти найстараннішим юним артистам колективу, а також дипломи про здобуття хореографічної освіти його випускникам.

Володимир Пузаков привітав учасників концерту та всіх дітей селища Нового з Міжнародним днем захисту дітей, відзначив високий виконавський рівень юних артистів, а також презентував колективу "В гостях у казки" книги та кошти на придбання сценічних костюмів.

Після завершення концерту й урочистих привітань надійшов час ігор, вікторин, безкоштовного морозива, дискотеки та святкового салюту.

* * *

До святкування Міжнародного дня захисту дітей у Кіровограді долучилося чимало організацій. Так, цього дня на вулиці Комарова відбувся традиційний турнір з чотирьох видів спорту. Його вже котрий рік поспіль організовують міський центр фізичного здоров’я відділу фізкультури і спорту гуманітарного департаменту міської ради "Спорт для всіх" спільно з депутатом міської ради Миколою Гамальчуком.

Відкрили змагання, в яких взяли участь 125 дітей, депутати міської ради Микола Гамальчук та Віктор Ксеніч (обидва – представники фракції Ліберальної партії України). У футбольній першості за звання переможців змагалися дванадцять команд: вісім – у старшій віковій групі й чотири – у молодшій. У першій перемогла команда "Славутич" (друге місце – "ЗОШ № 20", третє – "Фортеця"), у другій – команда "Ван-Вей" (друге місце – "Голд", третє – "Динамо"). Команди-призери отримали від організаторів турніру дипломи відділу фізкультури і спорту гуманітарного департаменту міської ради та футбольні м’ячі – від спонсорів, а переможці – усе назване вище і щитки й гетри.

В інших видах спорту за результатами змагань переможці й призери розмістилися так: настільний теніс – перше місце посів Олександр Погрібний, друге – Данило Дудник, третє – Володимир Карпенко; дартс – перше місце – Костянтин Шароватов, друге – Дмитро Штундер, третє поділили Олексій Логвиненко та Денис Дядицин; підкидання м’яча ногою – перше місце – Богдан Токарєв, друге – Микита Свінцицький, третє – Ігор Коваленко. Ці діти отримали дипломи й цінні подарунки. А всі разом учасники змагань – солодощі від ТМ "Формула смаку".

Не стояли осторонь і працівники дитячо-юнацьких клубів "Чайка" і "Гермес" відділу сім’ї та молоді міської ради. Вони організували на відкритому майданчику біля ДЮК "Чайка", що в районі вулиці Волкова, велику концертно-ігрову програму за участі гуртківців з обох клубів.

Напередодні свята працівники клубів розклеїли на дверях будинків мікрорайону оголошення із запрошенням усім дітям прийти на святкування й весело провести час. Дітлашня не пропустила повз вуха цей заклик і не пошкодувала. Адже для запрошених співали й танцювали їхні однолітки – артисти з "Чайки" й "Гермеса", а в перервах між номерами вони грали в настільний хокей, дитячий баскетбол, стрибали через скакалку, змагалися в набиванні ракеткою тенісного м’ячика. Переможці змагань отримали в подарунок призи.

Відбулися також змагання "Веселі старти" й "Угадай мелодію", в яких завзято боролися за перемогу як усі сорок три учасники концерту, так й решта дітей. Переможці також здобули різноманітні пізнавальні подарунки від спонсорів заходу, які до того ж презентували учасникам концерту по шоколадці, а всім іншим дітям, присутнім на святі, – смачнюще морозиво.

Допомогли організувати і провести захід (як морально, так і матеріально) педагогові-організаторові обох клубів Тетяні Федоткіній постійний опікун клубів "Чайка" і "Гермес" голова Кіровоградського територіального відділення Асоціації платників податків Ігор Волков, який постійну увагу приділяє і дітлахам, і ветеранам, які мешкають на території його колишнього виборчого округу, а також служба у справах неповнолітніх Кіровської районної в місті Кіровограді ради.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38028 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua