МЕНЮ


20 листопад 2015 - 12:40

У дитячому інфекційному відділенні завершується ремонт


Через три дні в палати і бокси дитячого інфекційного відділення центральної міської лікарні на Фортечних валах, що в Кіровограді, завезуть медичну апаратуру.

Хід ремонту в цьому надзвичайно важливому для обласного центру закладі охорони здоров’я перевірив секретар міської ради Іван Марковський. До кінця тижня, запевнили будівельники, тут встановлять освітлювальні прилади і елементи опалення. Триває ремонт і у паліативному відділенні лікарні. На об’єкті утеплюють фасад і штукатурять внутрішні стіни.

Цього дня Іван Марковський також побував на вулиці Андріївській, де облаштовується ливнева система і асфальтується дорожнє покриття. Капітальний ремонт дороги розпочався і по вулиці Верхній Биківській.

– Реконструкція асфальтового покриття тут дозволить суттєво розвантажити транспортні потоки у центральній частині Кіровограда, – зазначив секретар міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36615 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua