МЕНЮ


29 березень 2004 - 14:20

У ГРАЛЬНОМУ БІЗНЕСІ НАВОДЯТЬ ПОРЯДОК


— Зараз ми перевіряємо збиткові та малоприбуткові підприємства. Одна із форм роботи — фотографування робочого дня. Це коли податківець у робочі години перебуває в тій чи іншій фірмі і весь проданий товар проходить через касу й оприбутковується. Як правило, виручка того дня зростає в кілька разів. Це значить, що підприємство працює за штучною схемою збитковості. Воно реально отримує доходи — а звітує про збитковість. Проводимо ми й контрольні закупки. Мінімізаторів притягуємо до відповідальності. З початку нинішнього року співробітники податкової міліції здійснили тридцять перевірок збиткових підприємств. Зменшено збитків на суму три мільйони 645 тисяч гривень. На 188 тисяч гривень донараховано податку.

За ухилення від сплати податків проти керівництва трьох так званих збиткових підприємств — Олександрійського "Автоштампу", Кіровоградського "Кіровограбудінвесту" та Петрівського заводу продтоварів — порушено кримінальні справи.

Наші перевірки показали, що агропромисловий комплекс області теж криміналізований. Податковою міліцією виявлено велику кількість незаконно засіяних полів. З'ясували ми також, що посадові особи багатьох господарств області штучно знижували врожайність сільськогосподарських культур. У засіках лежить необлікована продукція.

Численні порушення податкового законодавства виявлені і в сфері грального бізнесу. З лютого в державі проводиться операція "Рулетка". У масштабах України перевірено шістсот тридцять вісім підприємств — казино, зали ігрових автоматів, букмекерські контори. У 460 таких закладах виявлено порушення. В бюджет донараховано 11,1 мільйона гривень. На території Кіровоградської області підприємці в гральному бізнесі працюють в основному без патентів. Особливо це стосується власників залів ігрових автоматів та більярдних столів. Приміром, з цієї причини у Гайвороні наші працівники вилучили два ігрові автомати у приватного підприємця Лавренчука. Таку ж кількість — у кафе "Діана" села Панчевого Новомиргородського району. Чотири автомати у Малій Висці, три — в кафе-барі "Даниїл" міста Новоукраїнки.

Кіровоградський ресторан "Вечірній" не мав патенту на три більярдні столи та чотири ігрові автомати. Більярдний стіл у ресторані "Весна" теж розташований незаконно: патент відсутній. Загалом же результатом перевірки закладів грального бізнесу на території нашої області стало донарахування податку в сумі понад мільйон гривень.

Наприкінці минулого року податкова міліція Кіровоградщини перевірила й діяльність букмекерських контор. На сьогодні у нас їх налічується вісім. Шість із яких — філіали всеукраїнських та російських. Але й вони порушують закони. Нами була виявлена відпрацьована схема ухилення від сплати податків після виплати виграшів. А в місті Знам'янці ми виявили підпільну букмекерську контору. Організував її місцевий житель, який з кількома своїми друзями приймав ставки, виплачував виграші і зумів збити на цьому чималенький капіталець. Податкова міліція області діяльність цієї букмекерської контори припинила.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36533 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua