МЕНЮ


11 сiчень 2013 - 11:23

У Кіровограді судитимуть слідчого з Херсона


Прокуратура міста Кіровограда завершила досудове слідство у кримінальному провадженні стосовно працівника УМВС України в Херсонській області.

Як повідомляється на сайті прокуратури Кіровоградської області, цей слідчий грубо порушив права підозрюваного, а згодом – обвинуваченого, на захист. Порушивши кримінальну справу за фактом ДТП і висунувши обвинувачення жителеві Кіровограда, який був учасником пригоди, міліцейський посадовець сфабрикував деякі службові папери, в тому числі письмову відмову фігуранта від підписання процесуальних документів. При цьому слідчий, як повідомляється на сайті прокуратури, переслідував "мету прискореного завершення досудового слідства, створення оманливої видимості повного і об’єктивного дослідження обставин справи".

Обвинувальний акт стосовно херсонського слідчого спрямовано до Кіровського районного суду міста Кіровограда для розгляду по суті.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36995 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua