МЕНЮ


30 серпень 2012 - 10:54

У Кіровоградській школі-інтернаті відкриваються кадетські класи


У вересні нинішнього року на базі Кіровоградської школи-інтернату будуть відкриті кадетські клас (5-й та 7-ий). У майбутньому запровадження кадетської освіти планується з 5 по 9 клас.

В Україні кадетська освіта набуває все більшої популярності. Кадетський напрямок підготовки відрізняється від традиційної школи низкою особливостей. Це, передусім, дисципліна та порядок, самоорганізація. Дитина (підліток, юнак), вихована в кадетському дусі, краще пристосована до життя, краще орієнтуватиметься у своїх майбутніх кар’єрних та життєвих перспективах, хлопчики виховуватимуться у дусі народних звичаїв, патріотизму, любові до Батьківщини. Кадетське виховання дозволить багатьом хлопчикам здійснити мрії стати військовими, пілотами цивільної авіації, правоохоронцями.

У кадетських класах Кіровоградської школи-інтернату під керівництвом досвідчених фахівців навчатимуться виключно хлопці. Адміністрація закладу вважає, що навчання в кадетському класі повинно виховати з хлопчика не тільки патріота, а й людину, здатну брати на себе тягар відповідальності – в сім’ї, на роботі, в суспільстві.

Запровадження навчання кадетів передбачає посилену фізичну підготовку після занять в основній школі. Обов’язковим є дотримання певних режимних моментів, носіння спеціальної форми та безкоштовне утримання. В старшій школі ця форма навчання знайде продовження в ліцейних класах за такими напрямками: спортивний (спортивний та військово-спортивний профіль); філологічний (англійська, німецька мова); суспільно-гуманітарний; універсальний.

Директор навчального закладу Сергій Сторчаус переконаний, що саме такої форми навчання та виховання не вистачає сучасній молоді.9 листопад 2012 - 20:43
віта (вст)

А після 8 класу можна поступити до школи-інтернату? (дівчатам?)

18 лютий 2013 - 21:29
Вадим (вст)

Що треба для того щоб навчатися у школi кадетiв?

9 травень 2015 - 14:08
щ (вст)

ч

9 травень 2015 - 14:09
щ (вст)

у табелі не менше 7 балів,

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37538 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua