МЕНЮ


23 квiтень 2010 - 16:17

У Кіровоградському юридичному інституті відбулась міжнародна конференція


Провідним питанням конференції стало поліпшення системи запобігання та протидії злочинності неповнолітніх, обмін досвідом з представниками інших країн. Так, учасники конференції звернули увагу на питання діяльності органів внутрішніх справ в цьому напрямку, зокрема на такі аспекти як: попередження насильства в сім’ї, що є запорукою успіху у боротьбі зі злочинними проявами неповнолітніх, вдосконалення профілактики злочинності підлітків, причини та умови формування особистості неповнолітніх, схильних до скоєння злочинів. Обговорювали і проблему вдосконалення державної політики стосовно належного соціального захисту дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримки багатодітних та неблагополучних сімей.

Крім того, організаторами конференції та керівництвом УМВС в області для гостей міста була влаштована екскурсія в Музей міліції Кіровоградщини, де вони познайомились з історією становлення правоохоронних органів степового краю.

ВЗГ УМВС в областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3622 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua