МЕНЮ


28 вересень 2012 - 11:01

У кітелі й шльопанцях


Як мовиться, це треба було бачити.

Одного разу увечері в травні цього року по головній вулиці селища Олександрівки пересувався на мопеді молодий чоловік у форменому кітелі кольору хакі, одягненому на голе тіло, шортах і гумових шльопанцях вартістю гривень з двадцять виробництва Китайської Народної Республіки. Час від часу транспортний засіб робив зигзаги, але водій виявляв дива майстерності й уникав падінь. Нарешті він прибув до продовольчого магазину. І – треба ж! – попався на очі працівникам ДАІ.

– Що святкуємо? – поцікавилися ті, наблизившись.

У відповідь же – запитання:

– А вам яке діло?

Патрульні запропонували явно нетверезому чоловікові подути в алкотестер. Той відмовився і навіть спробував битися. Вгамувавши бешкетника, правоохоронці запросили понятих, які впізнали в ньому співробітника місцевого виправного центру. Було складено протокол про керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Недавно цей документ розглядався в суді. На його фігуранта наклали стягнення у вигляді сорока годин громадських робіт. Яким чином співробітник виправного центру буде поєднувати основну роботу з «громадською», залишається загадкою.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42381 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua