МЕНЮ


21 листопад 2013 - 09:01

У клубі були гості


Змагання «Веселі старти» відбулися позавчора у кіровоградському дитячо-юнацькому клубі «Чайка», що на вулиці Волкова. Подія, звісно, не надзвичайна, та вона не залишилася поза увагою представників міської влади, у віданні якої перебуває «Чайка» та інші ДЮКи.

– Зараз багато говориться про унікальність Кіровограда, – сказав секретар міської ради Ігор Волков, взявши разом із посадовцями відділу сім’ї та молоді участь у відкритті заходу. – А унікальність нашого міста – ще й у тому, що тут, на відміну від інших обласних центрів, майже повністю збережено мережу закладів для дозвілля дітей і юнацтва.

Ігор Волков запевнив, що міська влада й надалі розвиватиме ці клуби, як того вимагає від органів місцевого самоврядування Президент України Віктор Янукович.

Перебуваючи у клубі, секретар міської ради не втримався від того, щоб зіграти в настільний теніс з одним з вихованців. Перемогла, звичайно ж, дружба.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33299 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua