МЕНЮ


21 жовтень 2011 - 16:37

У КНТУ відкрили сучасну лабораторію


Лабораторія представляє собою навчальний комплекс із сучасним комп’ютерним обладнанням, який буде використовуватись при підготовці спеціалістів та магістрів напряму інженерна механіка, спеціальність «Технологія машинобудування».

Вартість робіт, пов'язаних з придбанням техніки, ремонтом та відповідним оздобленням аудиторії складає – 175 тис. грн. Усі фінансові витрати взяло на себе ЗАТ «Гідросила ГРУП», адже сьогодні важко уявити сферу діяльності людини де б не застосовувалась комп’ютерна техніка та відповідне програмне забезпечення. Особливо це стосується машинобудування.

Конструкції машин безперервно удосконалюються, а умови їх експлуатації – ускладнюються. Вимоги споживачів до якості машинобудівної продукції зростають. Це вимагає від інженера прийняття складних і ефективних рішень в мінімальний термін, що можливо лише при автоматизації процесу прийняття рішень та етапів конструкторсько-технологічної підготовки виробництва.

Інформаційні технології корінним чином змінили принципи конструкторсько-технологічної підготовки виробництва, прискоривши при цьому процес розробки, виготовлення виробів, підвищивши їх точність та надійність в десятки разів.

Розвиток нових технологій постійно пред’являє все більш жорсткі вимоги до сучасного інженера.
Тому підготовка майбутніх інженерів неможлива без опанування наступних дисциплін: системи автоматизованого проектування операцій механічної обробки, автоматизовані системи технологічної підготовки виробництва, комп’ютерна підготовка технічної та технологічної документації, комп’ютерна статистика в технології машинобудування, математичне моделювання технологічних процесів, системи автоматизованого проектування технологічних процесів, програмування верстатів з числовим програмним управлінням, науково-виробничі інформаційні системи, проектування технологічних процесів для верстатів з числовим програмним управлінням.

В результаті навчання в лабораторії студенти отримають змогу в повній мірі оволодіти наступними професійними CAD/CAM/CAE- програмними продуктами, які використовуються на машинобудівних підприємствах, в тому числі і на Кіровоградщині: Компас 3D, T-Flex, Solid Works, AutoCAD, Вертикаль, Автопроект, ТехноПро, EdgeCAM, MasterCAM, STATISTICA, Delphi.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36055 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua