МЕНЮ


12 березень 2021 - 17:03

У Кропивницькому – нові тарифи на проїзд


Рішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради від 09 березня 2021 року № 133

Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького

Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи положення Закону України «Про міський електричний транспорт», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства інфраструктури України від 25 листопада 2013 року № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)», лист підприємства КП «Електротранс» Міської ради міста Кропивницького», підвищення соціальних нормативів у сфері оплати праці, цін на ринку електричної енергії, та у зв’язку з суттєвим зростанням вартості запчастин та інших витрат на експлуатацію міського електричного транспорту Виконавчий комітет Кропивницької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити вартість разового проїзду одного пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького у розмірі 5,00 грн.

2. Доручити управлінню розвитку транспорту та зв’язку міської ради внести зміни до договору про організацію надання транспортних послуг з перевезень міським електричним транспортом, укладеного з КП «Електротранс» Міської ради міста Кропивницького», в частині визначення вартості разового проїзду.

3. Відділу по роботі із засобами масової інформації та управлінню інформаційних технологій міської ради інформувати територіальну громаду міста про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира згідно з пунктом 1 цього
рішення.

4. КП «Електротранс» Міської ради міста Кропивницького» інформувати пасажирів про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира згідно з пунктом 1 даного рішення в транспортних засобах, які здійснюють перевезення пасажирів на міських тролейбусних маршрутах.

5. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 26 квітня 2016 року № 277 «Про встановлення тарифу за одну поїздку пасажира у міському електричному транспорті м. Кропивницького».

6. Встановити, що дане рішення набуває чинності на наступний день з моменту його опублікування у віснику Кропивницької міської територіальної громади «Вечірня газета».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Вергуна.

Секретар міської ради Олег КОЛЮКАРішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради від 09 березня 2021 року № 134

Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького

Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, статтями 11, 18, підпунктом 2 пункту «а» статті 28, підпунктом 12 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 6, 7, 31 Закону України «Про автомобільний транспорт», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказом Міністерства транспорту України від 17 листопада 2009 року № 1175 «Про затвердження методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами), враховуючи договори на регулярні перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Кропивницькому, листи перевізників м. Кропивницького, підвищення соціальних нормативів у сфері оплати праці і цін на ринку нафтопродуктів, та у зв’язку з суттєвим зростанням вартості запчастин та інших витрат на експлуатацію пасажирського автомобільного транспорту Виконавчий комітет Кропивницької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити граничну вартість разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького для підприємств ПП «ОЛІКС», ПП «УкрАвтоІнвест», ПП «Паритет Сервіс», КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», ПП «Автобаз – Кіровоград», ТОВ «Кіровоград Євро Транс», ФОП Кобченко В.В., ФОП Баркар С.М. у розмірі 7,00 грн, для КП «Електротранс» Міської ради міста Кропивницького» – 6,0 грн.

2. Доручити управлінню розвитку транспорту та зв'язку міської ради внести зміни до договорів на регулярні перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Кропивницькому, укладених з підприємствами-перевізниками, зазначеними в пункті 1 даного рішення, в частині визначення граничного тарифу на перевезення.

3. Визнати такими, що втратили чинність, пункт 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 12 жовтня 2017 року № 466 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 08 листопада 2012 року № 942 «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування м. Кропивницького» (зі змінами), пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 10 липня 2018 року № 352 «Про встановлення граничної вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького».

4. Встановити, що дане рішення набуває чинності на наступний день з моменту його опублікування у віснику Кропивницької міської територіальної громади «Вечірня газета».

5. Зобов’язати перевізників, зазначених в пункті 1 даного рішення, забезпечити інформування територіальної громади міста та безпосередньо пасажирів про встановлений тариф.

6. Відділу по роботі із засобами масової інформації та управлінню інформаційних технологій міської ради інформувати територіальну громаду міста про встановлення вартості разового проїзду одного пасажира згідно з пунктом 1 цього рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Вергуна.

Секретар міської ради Олег КОЛЮКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34851 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua