МЕНЮ


5 березень 2010 - 08:42

У КВІТНІ БУДУТЬ НОВІ ПАМ’ЯТНИК І ДИТСАДОК


У майстернях і на відкритих майданчиках коледжу студенти навчального закладу за активної участі представників обласної громадської організації "Автоветеран" реконструюють реактивний міномет "Катюша", який в оновленому вигляді буде встановлено до кінця квітня на його постамент біля автовокзалу № 1.

Студенти й "автоветеранівці" не просто відновлюють бойову машину з реактивною установкою на ній, а й надають їй того вигляду, яку вона мала в роки Великої Вітчизняної війни. Чомусь при встановленні пам’ятника радянським артилеристам 1974 року зовнішній вигляд "Катюші" вирішили зробити дещо іншим, аніж вона мала насправді під час війни. Тепер же замість автомобіля ЗіС-5 з післявоєнною ракетною установкою буде ЗіС-6 з ракетною установкою зразка Великої Вітчизняної війни. Володимир Пузаков разом з іншими представниками міської влади особисто контролює хід реставрації і надає посильну допомогу ремонтникам та реставраторам.

У ЗОШ № 21 на прохання адміністрації школи та мешканців Старої Балашівки кілька приміщень навчального закладу за кошти з міського бюджету переобладнано на дитячий садок, у якому вже у квітні перебуватимуть 50 – 60 дошкільнят від трьох до шести років. У садочку зроблено капітальний ремонт, є необхідні меблі, холодильник, пральна машина. Залишилося завершити ще деякі роботи – і він буде готовий прийняти перших своїх вихованців. Слід зазначити, що на Старій Балашівці і лівобережній Лелеківці досі не було жодного дитячого садочка. Тому тамтешні мешканці багато років зверталися до міської влади з проханням створити їх хоча би при школах. Володимир Пузаков доклав для цього необхідних зусиль. І от дитсадок при ЗОШ № 21 невдовзі справлятиме вхідчини. А у ЗОШ № 15, де зараз триває будівництво нового корпусу, також заплановано відкрити дитячий дошкільний заклад.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)14 листопад 2010 - 13:36
Степан Голушко (вст)

нарешті хоч один дитячий садок з'явився

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35584 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua