МЕНЮ


5 березень 2010 - 08:38

У НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК – З НОВИМ АКТОВИМ ЗАЛОМ!


Завітати до сьомої школи очільника міської влади спонукала його обіцянка, дана педагогам й учням навчального закладу, ознайомитися з можливістю створення в ньому актового залу. Його зараз у школі немає, тому для різноманітних заходів там використовують широкий коридор другого поверху основної будівлі або сцену в спортивному залі.

Оглянувши приміщення майстерень, які зараз за призначенням уже ніхто не використовує, посадовці разом з директором школи Наталією Репецькою дійшли висновку про можливість перепланування приміщень і створення в них великого актового залу та розміщення поруч шкільної бібліотеки. На її ж місці в основній двоповерховій будівлі навчального закладу вирішили розмістити туалет, який зараз знаходиться за межами школи. Кошти на будівельні роботи в колишніх майстернях та бібліотеці мають надійти з міського бюджету.

Оглянули гості в одноповерховому корпусі й спортивний зал закладу, який через свій невеличкий розмір явно не відповідає нинішнім вимогам. Порадившись, представники міської влади й дирек- тор вирішили звернутися по допомогу до одного з випускників школи – нинішнього народного депутата України Валерія Кальченка…

У керівника навчально-виховного об’єднання "Спеціальна загальноосвітня школа – дитячий садок для дітей з вадами слуху" Валентини Фундової проблем менше, ніж у її колеги Наталії Репецької. Однак і їй є на що поскаржитися міському голові. У даному випадку – на пошкодження в деяких місцях даху будівлі школи. Не витримавши снігової навали, покрівля подекуди протекла. Володимир Пузаков пообіцяв, що будуть виділені кошти з міської скарбниці і з настанням тепла спеціалісти візьмуться за ремонт.

Директор школи-дитсадка показала міським урядникам та журналістам класи, ігрові кімнати, тренажерні зали, їдальню, центр родинного консультування й інші приміщення. Враження від побаченого – найкращі. Для навчання, відпочинку і проживання дітей у цьому навчальному закладі створено гарні умови. Хіба що ліжка в спальні варто було б поміняти на нові. Саме тому Володимир Пузаков вирішив надати з міського бюджету потрібні для цього гроші.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38825 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua