МЕНЮ


4 жовтень 2011 - 17:39

У суботу - свято вулиці Пашутіна!


З нагоди 165-річчя міського голови Єлисаветграда Олександра Пашутіна, котре припадає на 26 листопада, Ленінська в місті районна рада разом з громадськістю проведе восьмого жовтня День вулиці Пашутінської.

Докладніше про перебіг підготовки до свята, а також його програму розповіли на прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ голова Ленінської районної в місті ради та співголова оргкомітету з підготовки Дня вулиці Валерій Заботкін, директор ТОВ «Аптекар груп» та співголова оргкомітету Геннадій Заболотний, депутат Ленінської райради Ігор Єрмаков та власник крамниці-кафетерію «Джи-джи» на вулиці Пашутінській Аркадій Волохов.

Голова райради розповів, що задум провести День вулиці Пашутінської, колись головної вулиці міста, виник у кількох людей одночасно. Зокрема, й у нього та власника картинної галереї «Єлисаветград» Миколи Цуканова. Згодом з їхньої ініціативи було створено організаційний комітет з підготовки святкування Дня вулиці, до якого увійшли керівник райради, депутати й бізнесмени, які мають нерухомість на цій вулиці. Близько двох десятків разів збиралися члени оргкомітету, аби узгодити свій план дій та згодом координувати їх. Завдяки зусиллям районної влади й установ, розміщених на Пашутінській, а також власників будівель на ній її зовнішній вигляд зазнав чимало симпатичних змін: оновлено фасади будівель, замінено деякі ворота, зведено нові паркани.

Для вшанування міського голови, який перебував на посаді очільника міста протягом 1878 – 1905 років, день восьмого жовтня обрано у зв’язку з тим, що в цей час імовірність негоди набагато менша, аніж 26 листопада – у день народження Олександра Пашутіна. Організатори свята мають намір день вулиці Пашутінської проводити й надалі, зробивши його регулярним.

Розпочнеться воно о дев’ятій годині парадом військового оркестру й техніки підрозділу Міністерства з надзвичайних ситуацій України від вулиці Преображенської вулицею Пашутінською та відвіданням усіма охочими музею рятувальної частини, що знаходить на самому її вершечку. За годину на площі біля будівлі навчально-наукового педагогічного комплексу розпочнуться врочисте відкриття свята вулиці та святковий концерт художніх колективів міста. Об одинадцятій у картинній галереї «Єлисаветград» (вулиця Пашутинська, 36) відбудеться відкриття виставки до свята., а вздовж самої вулиці – виставки продукції організацій і закладів торгівлі, що є на ній. Якраз коли надійде обідній час (о дванадцятій годині), на площі біля супермаркету «АТБ» загомонить виставка-ярмарок товарів закладів громадського харчування вулиці. Тоді ж у сквері на лівому березі Інгулу всі охочі зможуть з власними або ж дарованими ложками скуштувати козацької каші. Кажуть, що до каші буде й те, що зігріє душу й тіло, але вже за гроші.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40587 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua