МЕНЮ


16 квiтень 2010 - 10:42

У Світловодську батьки ледь не заморили голодом немовля


Лікарі і представники влади змушені були силою забрати дитину в батьків, щоб урятувати немовля від смерті. Чотири доби дитина провела в реанімації.

Як розповів лікар амбулаторії, спочатку батьки дитини переконували, що з дитиною все гаразд, а їхати до лікарні відмовлялися через релігійні переконання. Коли ж дівчинка взагалі перестала рухатися, її забрали силою.

За словами медиків, дівчинка мала такий вигляд, ніби її зовсім не годували і такого виснаження вони ще жодного разу на бачили. Проте долікувати її так і не встигли. Батьки самовільно забрали дитину.

«Зараз дитина перебуває в такому стані, що потребує обстеження, лікування та спостереженні», – розповіла районний педіатр Алла Яковенко. Утім, вже другу добу про стан здоров‘я немовляти лікарі не знають нічого. Ні медиків, ані представників влади батьки не пускають навіть на поріг.

Сусіди подружжя розповіли, що дитину більше місяця поїли водою, «бо вони постували».

Наразі комісія у справах захисту прав дітей вирішила звернутися до суду і забрати дитину. Що чекає на батьків - має вирішити прокуратура.

За матеріалами ТСНДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3479 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua