МЕНЮ


22 листопад 2013 - 15:22

У "Тресті зеленого господарства" вміють економити кошти


На комунальному підприємстві “Трест зеленого господарства” встановлено сучасне обладнання для опалення та нагріву води, що дозволяє використовувати альтернативні види палива.

Цей агрегат виробництва ТОВ "Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання", як повідомили в головному управлінні житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради, підприємство закупило на власні кошти на виконання обласної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 – 2015 роки. Працює це обладнання на трісках та пелетах. Використання альтернативного виду палива дасть можливість "Тресту зеленого господарства" значно зменшити споживання електроносія. Це вигідно ще й тому, що на комунальному підприємстві в процесі його основної діяльності залишається тріска, тож воно забезпечить себе паливними матеріалами на зиму повністю.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37198 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua