МЕНЮ


8 листопад 2013 - 16:59

У віддалених мікрорайонах проводяться "транспортні" наради


У понеділок відбувся семінар з головами первинних ветеранських організацій Кіровограда, в якому взяли участь міський голова Олександр Саінсус та перший заступник міського голови Володимир Каніщев.

Серед інших на нараді розглядалося питання функціонування міської маршрутної мережі. Перший заступник міського голови Володимир Каніщев розповів про зміни, що відбулися останнім часом, поінформував про роботу щодо налагодження транспортного сполучення віддалених мікрорайонів міста у вечірній час та вихідні дні. Крім того, було повідомлено, що з першого листопада проводяться виїзні наради-зустрічі по мікрорайонах міста, до яких залучаються місцеві депутати, органи самоорганізації населення та відповідні перевізники.

Порушити питання про проведення таких зустрічей можна, звернувшись до управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради за телефоном 24 58 98.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33851 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua