МЕНЮ


22 листопад 2013 - 14:46

У засуджених теж є права


Прокуратурою проведено перевірки в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби в області щодо додержання вимог законодавства про оплату праці, про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, а також при проведенні відрахувань за виконавчими листами, в ході яких виявлено порушення.
Так, допускаються порушення законодавства при нарахуванні заробітної плати засудженим. Окрім того, у виправних установах області працевлаштовані менше половини працездатних засуджених. З 473 засуджених, які мають виконавчі листи 32% не забезпечені оплачуваною роботою, що призводить до неможливості відшкодування ними збитків по спричиненим злочинам.
Начальнику УДПтСУ в області та керівникам виправних установ внесені подання з вимогою усунути порушення трудових прав засуджених та притягнути до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб. Наразі, за результатами розгляду частини документів прокурорського реагування 7 посадових осіб вже притягнуто до відповідальності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35721 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua