МЕНЮ


3 березень 2010 - 14:33

У Знам'янській лікарні видавали "липові" епікризи


Як зазначається у повідомленні прес-служби, Знам’янська міжрайонна прокуратура провела перевірки додержання законодавства про соціальний захист інвалідів та осіб, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, в Знам’янській центральній районній лікарні.

Встановлено, що службовими особами зазначеного лікарняного закладу складено чотири неправдиві епікризи про перебування громадянина на стаціонарному лікуванні у лікарні, хоча насправді, вказана особа на лікуванні не перебувала. У подальшому до Кіровоградського облбюро МСЕК надіслано експертний висновок комісії по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідності та смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на ЧАЕС про встановлення такого причинного зв’язку зазначеному громадянину, який комісію насправді не проходив.

На підставі таких документів, громадянину облбюро МСЕК встановлено 3 групу інвалідності, у зв’язку з чим останнім отримано пенсію по інвалідності майже на 30 тисяч гривень.

Всього, внаслідок зазначених злочинних дій службових осіб Знам’янської центральної районної лікарні вчинених на користь дев’яти громадян, останнім незаконно виплачено пенсій по інвалідності і компенсацій на загальну суму понад 410 тисяч гривень.
26 лютого 2010 року Знам’янською міжрайонною прокуратурою за вказаним фактом стосовно службових осіб Знам’янської ЦРЛ порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3626 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua