МЕНЮ


3 квiтень 2015 - 10:49

Український романтичний символіст Андрій Надєждін


Відомий у Кіровограді і далеко за його межами заслужений художник України Андрій Надєждін презентував свою персональну виставку творів та каталог "Художні метаморфози Андрія Надєждіна" в рамках започаткованого музеєм мистецького проекту серії художніх виставок "Лауреати обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна".

В експозиції представлено майже п’ятдесят живописних та графічних творів 1990 – 2015 рр. з художніх серій: "Осінні світанки мого дитинства", "Євангельські роздуми", "Метаморфози сучасності", "Ангелів кулі не минають". Як зазначає сам митець, він є представником українського романтичного символізму нової хвилі і опирається в своїй творчості на традиції українського іконопису, народної картини, пісенної фольклористики, мистецтва українського модерну кінця ХІХ – початку ХХ ст. та неоромантизму 1960-х рр.

Тож запрошуємо всіх кіровоградців і гостей міста завітати до художньо-меморіального музею О. Осмьоркіна і поринути в загадковий світ художньої творчості Андрія Надєждіна.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38083 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua