МЕНЮ


18 березень 2018 - 10:18

Уроки опалювального сезону, що минає


Перебіг опалювального сезону в Кропивницькому треба ретельно проаналізувати, а шлях подальшого розвитку системи теплопостачання обласного центру повинен бути чітким і зрозумілим як владі, так і мешканцям міста, вважає міський голова Андрій Райкович. Про це він сказав на апаратній нараді у понеділок.
– Ми повинні доступно і зрозуміло донести депутатам, громаді міста інформацію про те, що нас чекає наступного опалювального сезону, якою буде в подальшому наша стратегія, – підкреслив очільник міста. – Місто не може щороку ставати заручником конфліктів між газівниками та тепловиками, витрачати величезні кошти на покриття собівартості послуг.
При цьому, зазначив Андрій Райкович, багато чого залежить і від мешканців багатоповерхівок. Якщо вони активніше будуть створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, багатьох комунальних проблем вдасться позбутися.
– Про необхідність утворення ОСББ ми вже говоримо третій рік, але результатів поки що я не бачу, – звернув увагу міський голова. – Слід найактивніше проводити роботу з мешканцями, щоб люди почули і розуміли переваги такого об’єднання, можливості залучення інвестиційних коштів, облаштування теплозабезпечення від єдиного котла на весь будинок. Слід в цьому році облаштувати таку систему опалення в якомусь із гуртожитків чи соціальних закладів й продемонструвати її переваги на практиці. високу енергоефективність, необхідно на практиці впродовж року організувати подібну систему опалення на базі гуртожитку чи одного із соціальних об’єктів обласного центру.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3785 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua