МЕНЮ


18 вересень 2019 - 12:54

УЗД сканер Canon Aplio i-series


Серія ультразвукових преміум апаратів Toshiba Aplio розроблена для забезпечення клінічної точності і продуктивності різного рівня. Кришталево чисті зображення з поліпшеною роздільною здатністю і глибиною проникнення допомагають швидко і надійно проводити діагностику та дослідження будь-якого рівня складності.

Інтуїтивний. Розумний. Інноваційний.

УЗД апарат Canon Аplio має унікальну клінічну візуалізацію. Інноваційна система Aplio i-series від Canon Medical Systems відкриває перед лікарями неперевершені можливості.

Функціональні особливості ультразвукового діагностичного сканера виглядають наступним чином:

 • має повні адаптовані налаштування для будь-якої потреби користувача;
 • чутливий до режимів;
 • сенсорний екран;
 • інтелектуальна панель;
 • чотири роз'єми перетворювача;
 • перетворювачі надвисокої щільності;
 • комплексна бортова звітність;
 • оптимізований робочий процес.

Представлений сканер ультразвуковий Toshiba має можливість експорту зображень за допомогою USB, мережі або вбудованого DVD-приводу.

Розширені можливості

Ультразвуковий сканер Aplio i-series є системою майбутнього. Наявність системи Precision Imaging +, як і автофокус на камері, покращує визначення структур і загострює кордони, відокремлюючи клінічну інформацію від перешкод і шуму для більш точного уявлення анатомії пацієнта.

Toshiba доклала чимало зусиль, аби зробити УЗД сканер неповторним у своєму роді. Розширене оснащення від Canon Medical Systems має такий вигляд:

 • Диференціальна тканинна, гармонійна візуалізація (D-THI) долає обмеження традиційної візуалізації тканинної гармоніки, забезпечуючи поліпшену візуалізацію для визначення уражень, кіст і тонких характеристик тканини при скануванні на великій глибині.
 • Інтелектуальна динамічна мікрослайс (iDMS) управляє елементами перетворювача окремо, щоб створити для сканера тонкий зрізаний промінь з безперервним фокусуванням від ближнього до дальнього поля.
 • Технологія мультиплексування використовує паралельну обробку сигналів для обробки надзвичайно великих обсягів даних з високою швидкістю.
 • ApliPure + забезпечує УЗД чудовий рівень однорідності і деталізації зображення в кожному режимі, а компіляція в реальному часі ApliPure + поєднує в собі переваги просторового і частотного компонування при збереженні клінічно значущих маркерів.

Серед важливих систем Апліо особливої уваги заслуговує ексклюзивна функція Advanced Dynamic Flow TM (ADF), що використовує складну технологію передачі кольору з високою роздільною здатністю для відображення дрібних кровоносних судин і складного кровотоку з приголомшливою точністю.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39622 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua