МЕНЮ


3 жовтень 2002 - 08:19

Відбулася третя сесія Ленінської районної ради м.Кіровограда ХХІV скликання


Бурхливим було обговорення питання "Про стан комунального утримання території району та шляхи подолання негативної ситуації, що склалася у цій галузі".

У доповіді заступника голови виконкому О.Новікова прозвучали аналіз ситуації, причини, які призвели до передкризового стану, та шляхи вирішення комунальних проблем. Йшлося і про проблеми КРЕПів, тресту зеленого господарства, КАТП-1128 та інших комунальних підприємств і служб міста.

У роботі сесії взяли участь депутати міської ради, обрані від Ленінського району, керівники комунальних підприємств міста, КРЕПів.

На сесію були запрошені керівники міськвиконкому та управління житлово-комунального господарства міста. Але, на жаль, вони не знайшли можливості взяти участь у розгляді цих дуже важливих питань.

Голова ради та виконкому В.Манухін запросив депутатів міської ради до тісної співпраці, спільних дій і висловив надію, що 2003 рік видасться більш результативним у вирішенні як бюджетних проблем, так і проблем комунального господарства. Депутати міськради підтримали пропозиції В.Манухіна та виявили готовність до спільних дій. Сесія прийняла відповідне рішення, накреслила плани подолання кризових явищ у комунальному господарстві.

Цього ж дня на базі територіального центру відзначався Міжнародний день людей похилого віку та п'ята річниця утворення цієї установи. Відбулися урочистості, святковий концерт, благодійний обід для підопічних - одиноких людей похилого віку. В.Манухін висловив подяку всім, хто допомагає самотнім громадянам, відзначивши благодійний фонд "Артеміда", ВАТ „Пивзавод "Імперія-С", управління Національного банку України в Кіровоградській області, швейну фабрику "Зорянка", фірму "Олеум" та інших.

Прес-центр Ленінського райвиконкомуДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40039 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua