МЕНЮ


25 травень 2010 - 17:55

Віддали шану великому поетові


Квіти до підніжжя монумента поклали заступник голови облдержадміністрації Людмила Давиденко, голова облради Микола Сухомлин, міський голова Володимир Пузаков, директор гуманітарного департаменту – заступник міського голови Валентина Пупишева та інші. Перші троє з них розповіли присутнім про роль нашого великого співвітчизника у пробудженні національної пам’яті українців та спонукання їх до боротьби за право бути самими собою.

– Ми всі зібралися сьогодні біля пам’ятника Тарасові Шевченку, щоби ще раз вклонитися йому, – сказав Володимир Пузаков. – Кіровоградці завжди шанували й шанують його громадянську мужність, його внесок у становлення модерної української нації та української літератури, його заповіт любити Україну і її народ. Ім’я Тараса Григоровича в нашій державі увічнене в назвах вулиць, установ, організацій. Поки ми орієнтуємося на його заповіти, доти Україна буде сильною й незалежною, а її громадяни житимуть у добрі та згоді.
На мітингу музичні твори до поезій Шевченка виконував міський духовий оркестр, а пісні на слова поета – народний аматорський хоровий колектив «Калина» Соколівського сільського будинку культури Кіровоградського району.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39706 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua