МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:15

Відключення будинків від газу без попередження – неприпустимі


На апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернув увагу на те, що із різних мікрорайонів надходять скарги від мешканців приватного сектору на раптове відключення газу без жодних попереджень і пояснень.
– Я вже не перший раз чую скарги від жителів окремих мікрорайонів – зокрема, Новомиколаївки, Старої Балашівки, що газові служби перекривають на кілька днів газ і не пояснюють людям, коли ввімкнуть, чому так довго його немає, які взагалі причини відключення, – звернув увагу міський голова. – Влітку була історія з фірмами, які нібито вентиляційні канали перевіряли і без квитанцій брали по сто гривень, а тепер – ще гірше, доводять людей до акцій протесту. Я розумію, що причини можуть бути об’єктивні – наприклад, перевірка стану мереж. Однак про відключення газу мешканців міста мають попереджати заздалегідь, також фахівці ВАТ "Кіровоградгаз" повинні пояснювати людям, чому це відбувається.
Вимоги влади вже доведено до керівництва ВАТ "Кіровоградгаз".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36357 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua