МЕНЮ


18 жовтень 2019 - 12:02

Відкрили сучасний дитячий майданчик


У мікрорайоні Жадова у рамках реалізації програми «Громадський бюджет» облаштували ще один дитячий майданчик. Проєкт-переможець конкурсу громадських ініціатив з’явився у дворі будинку №28, корп. 2. У середу з нагоди відкриття ігрового майданчика мікрорайону запросили на святкову програму. Привітати малечу та автора проєкту завітав секретар міської ради і депутат від виборчого округу №1 Андрій Табалов.

– Це вже третій проєкт-переможець, який було реалізовано у нашому окрузі протягом року. Тепер у кожному дворі округу №1 є свій сучасний безпечний дитячий майданчик. А невдовзі тут з‘явиться ще й спортивне містечко, – наголосив Андрій Табалов. – По роботі я часто спілкуюсь із людьми – жителями різних вулиць нашого міста. Майже на кожній зустрічі мене просять встановити у їхньому дворі або гойдалку, або гірку. І кожного разу наводжу приклад жителів вулиці Жадова. Саме завдяки активності та наполегливості ви зуміли зробити дозвілля своїх дітей на свіжому повітрі цікавим та безпечним.

Андрій Табалов закликав кропивничан бути активними, бути господарями у своєму дворі, бо тільки самі мешканці того чи іншого будинку знають, що необхідно їм облаштувати або збудувати у власному дворі, щоб відпочинок на свіжому повітрі для дорослих був комфортним, а для дітей — веселим та безпечним. Він наголосив, що для перемоги у “Громадському бюджеті” треба не так і багато: придумати ідею. розробити проєкт, подати на участь у конкурсі та організувати сусідів, щоб підтримали його під час голосування. Андрій Табалов зауважив, що тільки спільними зусиллями громади і влади можна зробити Кропивницький затишнішим, безпечнішим, комфортнішим для усіх його жителів.
20 жовтень 2019 - 17:18
рабби СЛОН (вст)

Нормально. Хотя какой-то ультрасовременностью и не пахнет. Обычная такая площадочка.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35766 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua